Facebook Instagram

STÉRIMAR™ ve STÉRIMAR™ Bebek ürünlerini ihtiyacınız olduğu veya doktorunuzun tavsiye ettiği süre boyunca her bir burun deliğine günde iki ila altı kez (veya daha fazla) kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Evet. STÉRIMAR™ ilaç ve koruyucu madde içermediğinden diğer ilaçlarla bilinen herhangi bir etkileşim riski bulunmaz. Yine de her durumda bir doktora danışmanız en iyisidir.

STÉRIMAR™ ve STÉRIMAR™ Bebek, vücudunuzdaki hücrelerle aynı konsantrasyona sahip saflaştırılmış deniz suyu çözeltileridir. Bu nedenle herhangi bir rahatsızlık ihtimali son derece azdır.

Evet, STÉRIMAR™'ın bu gibi durumlarda kullanımı tamamen güvenli olmasına karşın yine de doktorunuza danışmanız en iyisidir.

STÉRIMAR™, üç yaşından büyük bütün çocuklar ve yetişkinler için, STÉRIMAR™ Bebek ise doğumdan 3 yaşına kadar olan bebekler için kullanıma uygundur.

Evet. Püskürtücü uç her boydaki ve her şekildeki burun deliğine uyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

STÉRIMAR™ Bebek'in koruyucu özel bir ucu bulunmaktadır. Bu özel uç, yaralanma riskini ortadan kaldırması açısından burun içinde fazla ilerletilememektedir.

STÉRIMAR™ ürünleri üretim tarihinden itibaren en çok üç yıl veya tüm solüsyon bitene kadar kullanılabilir. Son kullanma tarihini kutunun ve kartonun altında bulabilirsiniz.

Püskürtülen her doz, sprey tamamen kullanılana dek aseptiktir. Kutunun üst kısmındaki valf havanın geri girmesini engeller. Ayrıca solüsyon valfli paket içinde muhafaza edildiğinden alüminyum kutuyla veya içindeki yanıcı olmayan gaz ile asla temas etmez.

Çapraz kontaminasyonu engellemek için püskürtücü ucu sabunlu suyla yıkayarak kullanımdan sonra kalan mikroorganizmaları temizlemelisiniz.

Benzersiz STÉRIMAR™ Mikrodifüzyon Sistemi eşit dağılımlı bir püskütme oluşturur. STÉRIMAR™ damlacıkları mikro incelikte olduğundan nazal geçitlerle daha uzun süre temasta kalarak Stérimar’ın etkinliğini daha da artırır.