Facebook Instagram

%100 Doğal Deniz Suyundan üretilmiş ilk burun spreyi

Laboratoires Fumouze’nin ilk başkanı ve bir su kayağı tutkunu olan François HERLEMONT, burun tıkanıklığını açmada deniz suyunun yararlarını fark eder. Aklına “denizin sağladığı faydaları herkes kullanabilmeli” gibi parlak bir fikir gelir ve %100 Doğal Deniz Suyundan üretilmiş ilk burun spreyini üretir.

İlk STÉRIMAR™ fizyolojik deniz suyu spreyi,

Burun boşluklarını temizlemek ve nemlendirmek üzere ilk olarak Fransa’da geliştirilir.

Fransa pazarında türünün tek örneği olan STÉRIMAR™ hijyenik sprey, tüketiciler tarafından büyük ilgi görür.

Ürün portföyü şu ürünleri de içerecek şekilde genişletilir:

Enfeksiyona Karşı Hassas Burun İçin STÉRIMAR™, doğal bir eser element olan bakır ile zenginleştirilmiştir ve özellikle kışın hassas burunları enfeksiyonlara karşı korur.

STÉRIMAR™ Stop & Protect Alerjik Burun, doğal eser elementlerden manganez ile zenginleştirilmiştir ve alerjik burun iltihabını engeller .

Laboratoires Fumouze, şu buluşu geliştirir ve tanıtır:

Hasar Görmüş Nazal Mukoza İçin STÉRIMAR™, doğal bir eser element olan sülfür ile zenginleştirilmiştir ve burun mukozası hücrelerinin yeniden canlanmasına yardım eder.

STÉRIMAR™ ekipleri iki yeni ürün piyasaya sürer:

Çok Tıkalı Burun İçin STÉRIMAR™, tıkalı burunlar için eser elementlerden bakır ile zenginleştirilmiş hipertonik bir solüsyondur.

Bebek Burun Hijyeni İçin STÉRIMAR™, bebek burnu için özel tasarım püskürtücü uç sayesinde doğumdan sonra bebeklerin ve çocukların ihtiyaçlarına göre özel olarak üretilmiş bir formdur.

Bebek Tıkalı Burnu İçin STÉRIMAR™,

Bebeklerin ve çocukların tıkalı burunlarını açmak için üretilmiş bir solüsyondur. Küçük çocuklarda gelişmekte olan burun mukozasını korumak için tuz içeriği ve püskürme basıncı üzerinde araştırmalar yapılmıştır.

STÉRIMAR™, KBB alanındaki deneyimiyle, kulaktaki yabancı maddelerin temizlenmesini ve kulak kirinin engellenmesini sağlayan Kulak Temizliği İçin STÉRIMAR™ ürünü ile portföyünü genişletmiştir.

Burun bakımında lider olan STÉRIMAR™, doğal içeriklerden oluşan ve patentli bir karışım formülüyle üretilmiş yeni STOP&PROTECT ürün portföyünü tanıtır. Bu ürün patolojinin tesis edilmiş olduğu durumlarda etkili bir çözüm sunmaktadır:

  • Enfeksiyon İçin STOP & PROTECT (Çok tıkalı burunlarda)
  • Tahriş İçin STOP & PROTECT (Kurumuş burunlarda)

Laboratuvarda geliştirilen en yeni ürün tanıtılır:

Alerjik Burun İçin STÉRIMAR™ STOP&PROTECT, doğal içeriği ve patentli karışım formülüyle, alerjik burun iltihabı belirtileri görüldüğünde (burun akması, burun tıkanması, vb.) burnu rahatlatır ve alerjenlere karşı koruma sağlar.